Home > Nieuws
SO Café de Sociëteit
Jazz meets SO Café
Bijna 100 deelnemers voor ‘Jazz at the Sociëteit’ en SO Café op vrijdag 15 augustus! In de eerste week na de Zomersluiting viel SO Café in het weekend van Haarlem Jazz. Kon SO Jazz iets ‘Jazz-igs’ bedenken? Dat werd 2 uur Jazzvideo’s met vooral standards van jazzgiants.
Wat met name opviel was de ongedwongen sfeer. Ron en zijn team hadden de clubzaal met zitjes en statafels speels neergezet. Maar sfeer wordt ook gemaakt door het publiek, daarvoor dank. Er waren cocktails en mocktails en veel hogelijk gewaarde hapjes, rondgebracht door onder andere de jarige Mark Prakke (nog gefeliciteerd Mark). Opvallend was dat ongeveer de helft van de deelnemers (nog) geen lid was. En, niet alleen in jazz geďnteresseerd, maar ook in de Sociëteit. Dat belooft wat voor onze ‘Open Dag’ op 6 september.
Iedereen kreeg bij binnenkomst de nieuwe flyer over die Open Dag en de blauwe flyer van de 7 jazz events voor ons ‘Jazz seizoen 2025/26’, dat start met het optreden van het quintet Spoor-Loos op zondag 28 september.
Henk de Ruiter en Johan Sliggers
Geplaatst: 18-8-2025
VORIGE | VOLGENDE