Agenda | Sociëteit | Zaalverhuur | Clubs | Lid worden | Nieuws | Vacatures | Contact | Login
Contact | Bestuur | Colofon | Media partners

Bestuur



Bestuur
Samenstelling van het bestuur


Voorzitter: Hans Peters, voorzitter@societeitvereeniging.nl
Secretaris: Henk Visée, secretaris@societeitvereeniging.nl
Penningmeester: vacature, penningmeester@societeitvereeniging.nl

Horeca: Brian Brouwer, horeca@societeitvereeniging.nl
Communicatie: Dany Hanusch, communicatie@societeitvereeniging.nl
Leden: Marianne Poen, leden@societeitvereeniging.nl

Contact | Bestuur | Colofon | Media partners